O Wandrácích

Tři mladí, krásní a neskonale skromní studenti, kteří wandrují světem. Ukážeme ti, že cestovat lze i s minimem peněz. Přidej se k nám a wandruj taky.

Wandráci na velké lavičce

A tohle jsme my

Vojtěch Láska

Vojtík

Ač to dle mého vzrůstu nevypadá, je mi 22 let. Jsem pilným studentem vysoké školy, oboru Systémové inženýrství. Zlom nastal ve chvíli mé plnoletosti, kdy jsem poprvé vyrazil za hranice bez rodičů do Francie. Od té doby už se to se mnou táhne a cestování je pro mě droga. Představuje pro mě obrovskou svobodu a úprk od všeho nepodstatného. Rád opouštím komfortní zónu a věřím, že cestování z nás dokáže udělat lepšího člověka. Mimo jiné miluju dobrodružství a silné zážitky, rád fotím a sport mi taky není cizí. Mimochodem jsem pro vás taky připravil tento skvostný blog a nezbývá mi nic jiného než doufat, že se vám bude líbit alespoň tak, jako nám. Cestování zdar!

Lukáš Táborský

Luky

Jsem 23 letý střihač a student, který netráví svůj čas pouze zavřený ve střižně. S Vojtou jsme se zúčastnili závodu LowCost Race a poznali svět z jiné perspektivy, snažíme se tuto myšlenku používat na všech našich cestách (jo a taky jsme si stopli ponorku!). Smyslem není jezdit za co nejméně peněz, ale poznávat tímto způsobem (stopování apod.) místní lidi, kulturu a nová místa. Cestování s sebou nese nespočet zkušeností do budoucího života a je v dnešní době tak jednoduché, že je opravdu hanba necestovat. Člověk pak také pozná sám sebe a zjistí, že život nemá hranice, zjistí, že při výstupu z komfortní zóny, začínají ty pravé zážitky, které vám zůstanou na celý život.

Petr Novotný

Péťa

Přes 22 let chodím, běhám, plavu, lezu a zakopávám po tomto světě, nicméně ještě poměrně před nedávnem to byla zem pouze Česká, která mi začala býti malá. A stejně jako zem, byl menší můj rozhled, myšlení a naplnění života. Od té chvíle, kdy jsem začal zakopávat i o jinou půdu jsem začal mít pocit, že teprve teď začíná vše dávat smysl. Že čím více toho vidíme, tím více jsme srovnáni sami se sebou a dokážeme si užívat maličkosti a netrápit se zbytečnostmi. Ať už vandruji lowcost či se nebojím pustit chlup o dost více, než normálně, tak stále se nemění fakt, že samotná cesta je onen cíl, jelikož ty nejlepší zážitky a pravý adrenalin jsou k mání pouze po cestě, kterou se vydáváme.
Jsem student/IT, živnostník, sportovec všeho druhu, kuchař všeho, co mi chutná a mým snem je provandrovat, pokud možno, co nejvíce chvil mého života.

Buďme spolu v kontaktu.

Něco tě zajímá? Máme snad někde chybu nebo nám chceš jen poděkovat za naši práci? Kontaktovat nás můžeš pomocí tohoto formuláře.