O Wandrácích

Výstraha se týká části Moravskoslezského a Zlínského kraje. Platí od nedělní půlnoci do pondělních devíti hodin ráno.

Takže tak nějak.

Meteorologové apelovali, aby lidé nepodceňovali rizika a dbali na řádné oblečení a obutí. Malé děti a starší a nemocní občané by měli omezit délku pobytu venku.

A tohle jsme my

Vojtík

Ivetka má vždy nějaký plán a její zásluhou se nikdy neztratíme – nebo alespoň ne nadobro. Ač je zcestovalá a neustále na svou mapu přidává nějaký ten špendlík, má panickou hrůzu z létání a raději by všude jezdila vlakem, na koni, nebo třeba potrubní poštou, když by na to přišlo. Naše články doplňuje o pravdivá a přesná fakta – jinými slovy opravuje většinu toho, co Ondra napíše.

Luky

Jsem 21 letý střihač a student, který netráví svůj čas pouze zavřený ve střižně. S Vojtou jsme se zúčastnili závodu LowCost Race a poznal svět z jiné perspektivy, snažíme se tuto myšlenku používat na všech našich cestách (jo a taky jsme si stopli ponorku!). Smyslem není jezdit za co nejméně peněz, ale poznávat tímto způsobem (stopování apod.) místní lidi, kulturu a nová místa. Cestování s sebou nese nespočet zkušeností do budoucího života a je v dnešní době tak jednoduché, že je opravdu hanba necestovat. Člověk pak také pozná sám sebe a zjistí, že život nemá hranice, zjistí, že při výstupu z komfortní zóny, začínají ty pravé zážitky, které vám zůstanou na celý život.

Péťa

Meteorologové apelovali, aby lidé nepodceňovali rizika a dbali na řádné oblečení a obutí. Malé děti a starší a nemocní občané by měli omezit délku pobytu venku.

Buďme spolu v kontaktu.

Něco tě zajímá? Máme snad někde chybu nebo nám chceš jen poděkovat za naši práci? Kontaktovat nás můžeš pomocí tohoto formuláře.