Ochrana osobních údajů

Jaká osobní data o vás sbíráme

Při odeslání komentáře uživatele sbíráme informace uvedené ve formuláři, tzn. Jméno, E-mail, Web a také IP adresu a verzi internetového prohlížeče napomáhající k detekci nevyžádaného spamu.

Anonymní řetězec vytvoření z vaší emailové adresy, tzv. hash může být poskytnut službě Gravatar. Podmínky použití služby Gravatar je k nahlédnutí zde: https://automattic.com/privacy/. Po odeslání komentáře bude váš profilový obrázek veřejný.

Při odeslání zprávy v kontaktním formuláři sbíráme informace uvedené ve formuláři, tzn. Jméno, E-mail, Předmět, Zprávu a také IP adresu a verzi internetového prohlížeče napomáhající k detekci nevyžádaného spamu.

Vaše údaje neposkytujeme třetím stranám a slouží pouze ke komunikaci mezi oběma stranami.

Jak dlouho uchováváme vaše data

Pokud přidáte komentář, komentář a jeho metadata budou uchovávána po dobu neurčitou. Údaje jsou uchovávány za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování.

Pro uživatele, kteří se registrují na tomto webu (pokud mají tuto možnost), ukládáme také osobní údaje, které uvádějí ve svém uživatelském profilu. Všichni uživatelé mohou kdykoliv vidět, upravovat nebo smazat své osobní údaje (s výjimkou toho, že nemohou změnit své uživatelské jméno). Administrátoři webu mohou také tyto informace zobrazit a upravovat.

Jaká máte práva

Pokud máte na tomto webu účet nebo jste zde přidali komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.